Ünlü şarkıcı Hilal Özdemir, geçtiğimiz mart ayının başında sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, Kadıköy'ün Suadiye Mahallesi'nden muhtar adayı olduğunu açıklamıştı.
"Hizmete talibim"
![Sandıktan zaferle çıktı! Türkücü Hilal Özdemir artık muhtar](https://icdn.ensonhaber.com/crop/1200x675/resimler/diger/kok/2024/04/02/660b828583a4e820.jpg)
Seçmenlerden destek isteyen Özdemir
, "Mahallemizin güvenilir, sakin ve huzurlu yaşama kavuşması için elimden gelenin en iyisini yapmaya söz vererek sizlerin de desteğiyle hizmete talibim." demişti
![](https://politicshaber.com/wp-content/uploads/2024/04/hilal-ozdemir.jpg)
Dün gerçekleşen yerel seçimlerin ardından sonuçları merakla bekleyen ünlü türkücü, güzel haberi sevenleriyle paylaştı.
![](https://politicshaber.com/wp-content/uploads/2024/04/ho.jpg)
"Herkese çok teşekkür ederim"