reklam
reklamreklam

Tepki korkuttu: Trendyol’dan Gazze’ye 10 milyon dolar yardım

Türkiye’nin önde gelen e-ticaret platformu Trendyol, tarihin en acı insanlık dramlarından birini yaşayan Gazze halkı için 10 milyon dolar yardımda bulunacağını duyurdu. Açıklamada, ”Ablukanın devam ettiği Gazze’de sivil halkın temel ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, Trendyol olarak 10 milyon USD insani yardım yapma kararı aldık. Zor şartlar altında yaşam mücadelesi veren sivil halka yardımların doğrudan ulaşması için, ilgili kamu kurumlarıyla koordinasyon halindeyiz” denildi.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Tepki korkuttu: Trendyol’dan Gazze’ye 10 milyon dolar yardım

E-ticaret platformu Trendyol, 7 Ekim’den bu yana İşgalci İsrail’in saldırılarına maruz kalan Gazze halkı için 10 milyon dolar insani yardımda bulunacağını ifade etti.

Yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

Trendyol’dan, Gazze’ye 10 milyon USD insani yardım 

Gazze’de yaşanan insanlık dramından derin üzüntü duyuyor; bölgede kalıcı ateşkes ve barışın bir an önce tesis edilmesini temenni ediyoruz. 

Ablukanın devam ettiği Gazze’de sivil halkın temel ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, Trendyol olarak 10 milyon USD insani yardım yapma kararı aldık. Zor şartlar altında yaşam mücadelesi veren sivil halka yardımların doğrudan ulaşması için, ilgili kamu kurumlarıyla koordinasyon halindeyiz.

‘Yeni insani yardım programları haftaya devrede olacak’

Ayrıca, Trendyol platformumuzda, Gazze’deki sivil halk için daha fazla yardım eli uzatılmasını sağlamak amacıyla yeni insani yardım programlarımızı haftaya devreye alacağız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

    YORUM YAP