reklam
reklamreklam

Kızılcık Şerbeti’nin Nilay’ı Feyza Civelek, polisi torbacı sanıp uyuşturucu istedi

İlgiyle izlenen Kızılcık Şerbeti dizisinde ‘Nilay’ karakterine hayat veren Feyza Civelek’in uyuşturucu siparişi verip polise yakalandığı ortaya çıktı. Civelek, torbacı olduğu şüphelenilen iki kişinin üst araması yapılırken polise “Malları getirdin mi?” dedi.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Kızılcık Şerbeti’nin Nilay’ı Feyza Civelek, polisi torbacı sanıp uyuşturucu istedi

Show TV ekranlarının ilgiyle izlenen dizilerinden Kızılcık Şerbeti’nde ‘Nilay’ karakterini canlandıran 29 yaşındaki Feyza Civelek‘in adı uyuşturucu skandalına karıştı.

Sabah gazetesinde yer alan habere göre; Gece saatlerinde Beşiktaş Asayiş Büro Amirliği’ne bağlı ekipler, Ulus Mahallesi’nde sivil bir şekilde devriye görevlerini yerine getiriyordu. Ekipler, Ahmet Adnan Saygun Caddesi üzerinde 2 erkeğin plakasız motosiklette seyir halinde olduğunu gördü.

UYUŞTURUCUYU POLİSLERE TESLİM ETTİ

Ekipler yaptıkları anonsla motoru durdurdu ve 2 şüpheliye GBT sorgulaması yaptı. Şüphelilerden Ömer Faruk A. ve Selçuk Ç.’nin sorgulamaları temiz çıktı. Motosiklet sürücüsü Ömer Faruk A.’nın üst aramasında da herhangi bir suç unsuruna rastlanmadı. Diğer şüpheli Selçuk Ç. ise tam üst araması yapılacağı esnada sağ cebinden peçeteye sarılı vaziyette 1.1 gram taş kokain ve 0.4 gram şeffaf poşete sarılı toz halindeki kokaini polislere teslim etti.

Kızılcık Şerbeti'nin Nilay'ı Feyza Civelek, polisi torbacı sanıp uyuşturucu istedi

CİVELEK, POLİSLERİ TORBACI SANDI

Tam bu esnada Selçuk Ç.’nin telefonunun sürekli çaldığı görüldü. Aynı anda bir de genç bir kadının arama yapılan yere yaklaştığı görüldü. Genç kadının, Selçuk Ç.’ye “Getirdin mi malzemeleri?” demesi üzerine polisler şüphelileri gözaltına aldı. Yapılan incelemelerde genç kadının, Kızılcık Şerbeti isimli dizide rol alan Feyza Civelek olduğu ortaya çıktı.

DEKONTU GÖSTERDİ

Olay yerinde polislere konuşan Civelek; Selçuk Ç’nin hesabına kokain getirmesi için 6 bin TL gönderdiğini, gelecek kokain maddesini ise ismini bilmediği bir arkadaşına aldığını iddia etti. Dekontu da polislerle paylaştı.

YORUM YAP