reklam
reklamreklam

Hamas’ın baskınında öldüğü düşünülen dövmeci Kızla İlgili Heyecanlandıran Gelişme!

Hamas’ın İsrail’in güneyine “Aksa Tufanı” adlı saldırıyı başlattığı gün, bölgedeki “Tribe of Superova” adlı müzik festivaline yapılan baskında 260 kişinin hayatını kaybettiği belirtilmişti. Festival için Almanya’dan İsrail’e gelen 22 yaşındaki dövme …

Yayınlanma Tarihi : Google News
Hamas’ın baskınında öldüğü düşünülen dövmeci Kızla İlgili Heyecanlandıran Gelişme!

Hamas’ın İsrail’in güneyine “Aksa Tufanı” adlı saldırıyı başlattığı gün, bölgedeki “Tribe of Superova” adlı müzik festivaline yapılan baskında 260 kişinin hayatını kaybettiği belirtilmişti. Festival için Almanya’dan İsrail’e gelen 22 yaşındaki dövme sanatçısı Shani Louk kaçırılıp bir kamyonetin arkasında yarı çıplak halde gezdirilmiş, bedeni teşhir edilmişti. Louk’un o görüntüleri, sosyal medyada büyük tepki yaratmıştı.

ANNESİ DUYURMUŞTU

Öldüğü düşünülen genç kadının annesi, kızının hayatta olduğunu ve Gazze’de bir hastanede tedavi altına alındığını açıklamıştı. Filistinli kaynaklardan bilgi edindiğini ifade eden anne Ricarda Louk, “Elimizde Shani’nin hayatta olduğuna dair daha çok bilgi var” dedi.

TELEFONUNDAN MESAJ GELDİ

Shani’nin ağır yaralı olmasından dolayı endişe duyan çaresiz anne Louk, Alman hükümetinden yardım talep etmiş ve acilen harekete geçilmesini istemişti. Bugün ise aile, kızlarının telefonundan kendilerine mesaj geldiğini duyurdu.

Arapça olarak gönderilen mesajları tercüme ettiren aile üyeleri “Allah kahretsin”, “Filistin’i özgürleştirin ve Siyonistlerden arındırın” ifadelerinin yer aldığını gördü.

ALMAN HÜKÜMETİNE TEPKİ

Shani’nin ailesi, yardım taleplerini görmezden gelen Alman hükümetini kınadı. Kızının hayatta olduğunu öğrenen Aanne Ricarda yardım için yalvardığını söyledi.

YORUM YAP