reklam
reklamreklam

Bursa’da piknik alanında yer kapma kavgası

Bursa’nın Yıldırım ilçesinde piknik alanında yer kapma meselesi nedeniyle iki aile arasında sopalı ve satırlı kavga çıktı. Yumrukların da konuştuğu kavgada, jandarma ekipleri kavgayı biber gazı kullanarak ayırdı.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Bursa’da piknik alanında yer kapma kavgası

Bursa’nın Yıldırım ilçesinde, hava güzelleşince piknik yapmak isteyen iki aile arasında yaşanan “yer kapma” meselesi, satırlı sopalı bir kavgaya dönüştü. Olay yerine gelen jandarma ekipleri, tarafları ayırmak için biber gazı kullandı ve kavgaya karışanları gözaltına aldı.

Bursa’da Cumalıkızık Mahallesi’nde bulunan bir piknik alanında, güneşli bir pazar gününde aileler piknik yapmak için buluştu. Ancak piknik alanının kalabalık olması sebebiyle iki aile arasında “yer kapma” meselesi nedeniyle tartışma başladı. Tartışmanın kısa sürede büyüyerek kavgaya dönüşmesiyle birlikte, sopalar ve satırlar da kullanıldı.

Jandarma ekipleri, ihbar üzerine olay yerine sevk edildi. Ancak kavgayı ayırmak için müdahale etmek oldukça zor oldu ve tarafların birbirinden ayrılması uzun zaman aldı. Müdahalenin ardından, taraflar gözaltına alındı ve olay yerine ambulans sevk edildi.

Olayda biber gazı kullanılmasının yanı sıra, zaman zaman tansiyonun yükseldiği belirtildi. Ancak jandarma ekiplerinin müdahalesiyle olayın büyümesi engellendi.

YORUM YAP