reklam
reklamreklam

Aile Dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın RTÜK’lük Sahnesi: “Yukarı Bak Yukarı”

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın olduğu aile dizisi 3 Ekim Salı günü ikinci sezonla izleyicinin karşısına çıktı. Aile dizisinin 16. bölümü 17 Ekim Salı günü yayınlandı. Dizie ‘Aslan’ karekterini canlandıran Kıvanç Tatlıtuğ ve …

Yayınlanma Tarihi : Google News
Aile Dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın RTÜK’lük Sahnesi: “Yukarı Bak Yukarı”

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın olduğu aile dizisi 3 Ekim Salı günü ikinci sezonla izleyicinin karşısına çıktı. Aile dizisinin 16. bölümü 17 Ekim Salı günü yayınlandı. Dizie ‘Aslan’ karekterini canlandıran Kıvanç Tatlıtuğ ve ‘Devin’i oynayan Serenay Sarıkaya’nın yatak odasındaki sahnesi sosyal medyada gündem sahnesi sosyal medyada gündem oldu.

Sahnede beraber yatak odasında bulunan Aslan ile Devin, Leyla’nın ve çocukların durumunu konuştu. Bu sırada üstünü değiştiren Aslan, Devin’in dikkatini çekti. Devin, Aslan’a “Yeni taktiğin bu mu?” diye sorarken Aslan da ona “Yukarı bak yukarı” diyerek yanıt verdi.

Sahne sosyal medyada tartışmalara neden olurken bazı kullanıcılar “RTÜK’ün bunları görmediğini” söylerken bazıları ise “oyunculuklarının iyi olduğu” eleştirisi yaptı.

YORUM YAP