reklam

MHP Bursa Mustafakemalpaşa’yı unutmadı!

Yayınlanma Tarihi : Google News
MHP Bursa Mustafakemalpaşa’yı unutmadı!

MHP UNUTMADI

14 Mayıs 2023 Genel seçimlerinde MHP Bursa 1. Bölgeden Mustafakemalpaşalı bir ismi 2. Sıradan Milletvekili adayı göstermişti.

Aday gösterilen Ahmet Beygirci seçilemese de MHP ilçede oylarını ciddi oranda artırarak 1. Bölge, 1. Sırada ki adayın seçilmesini garanti altına almıştı.

MHP Mustafakemalpaşa’yı unutmadı…

Geçtiğimiz günlerde yapılan MHP Osmangazi kongresinde ilçe Başkanlığına Mustafakemalpaşalı bir isim Kerim Gürsel getirildi.

Geçtiğimiz hafta yapılan Bursa İl Kongresinde de, Başkanlığa seçilen Muhammed Tekin’in listesinde Mustafakemalpaşa’nın değerlerinden biri olan Ali Cansevdi’ye yönetim kurulu listesinde yer verdiği görüldü.

GÖKBORA A.Ş.’de Bursa Gümrük ve Lojistik Bölge Müdürü olan ve aynı zamanda Mustafakemalpaşa ilçesinin Bursa’da ki en büyük ve en önemli sivil toplum kuruluşu PAŞADER’de başkan vekilliği görevini yürüten Cansevdi’nin, MHP İl yönetimi asil kadrosunda girmesi, ilçede memnuniyetle karşılandığı gibi MHP’nin ilçeye ahde vefası olarak yorumlandı.

Yerel seçimleri 6 ay gibi kısa bir zaman kala yapılan bu görevlendirmelerin Bursa siyasetinde Mustafakemalpaşa’lı isimlerin daha güçlü roller alacağı konusunda bir başlangıç olarak değerlendiriliyor.

YORUM YAP