reklam

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Siyasette öncü olacak kurmay kadroyu belirleyeceğiz

AK Parti’nin yeni kadrolarının belirleneceği 4’üncü Olağanüstü Kongre, Ankara’da başladı. ‘Türkiye Yüzyılı’ temasıyla yerel seçimlerin startının verildiği kongrede, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Spor Salonu’na gelerek, kongre öncesi vatandaşlara hitap etti.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Siyasette öncü olacak kurmay kadroyu belirleyeceğiz

AK Parti’de heyecanı başladı. Spor Salonunda düzenlenen 4’üncü Olağanüstü Kongre’ye partililer yoğun katılım gösterdi. Kongrede genel başkan seçimi yapılacak, parti yönetimi yenilenecek.

Kongrede AK Parti’nin tek genel başkan adayı olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kongre öncesi vatandaşlara hitap etti.

“Kıymetli yol arkadaşlarım, hanımefendiler, beyefendiler… Sizleri en kalbi duygularımla hasretle muhabbetle selamlıyorum. Başkentimize hoşgeldiniz. Aşkınız, sevdanız ve dayanışmanız için her birinize teşekkür ediyorum. Salonlara sığmayan şu sevginiz için sizlere şükranlarımı sunuyorum.

Sizlerin vasıtası ile 85 milyon vatandaşımızın her birine selamlarımı iletiyorum. Bugün Türkiye Yüzyılı için istisnai bir gün. Bugün AK Parti için müstesna bir gün. Bugün partimizin 4. olağan kongresini gerçekleştireceğiz. Yeni bir döneme yepyeni bir heyecanla merhaba diyeceğiz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

    YORUM YAP