reklam

Caitlyn Jenner, Kris Jenner’la artık konuşmadığını açıkladı

Kardashian kardeşlerin üvey, Jenner kardeşlerin öz babası Caitlyn Jenner, katıldığı bir programda eski eşi Kris Jenner’la iletişimlerinin kopma noktasına geldiğini açıkladı.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Caitlyn Jenner, Kris Jenner’la artık konuşmadığını açıkladı

Kylie ve Kendall Jenner kardeşlerin babaları Caitlyn Jenner, 2015 yılında cinsiyet değiştirmişti. Geçtiğimiz yıllarda California valisi olmak için aday olan Caitlyn Jenner, “This Morning” programına konuk oldu.

KRIS JENNER İLE KONUŞMUYOR

Caitlyn Jenner, eski eşi Kris Jenner‘la ne sıklıkla iletişim halinde kaldığı sorusuna şu sözlerle yanıt verdi:

“Kris ile artık gerçekten hiç konuşmuyorum. Üzücü… Eğer herhangi bir iletişim varsa; Sophia Hutchins, o benim menajerim, gösteriyi o yönetiyor” dedi.

“KARDASHIAN TARAFINA ESKİSİ KADAR YAKIN DEĞİLİM”

Caitlyn Jenner, artık Kardashian ailesine pek yakın olmadığını “Benim kadar çok çocuğunuz varsa, bazılarına diğerlerinden daha yakın olursunuz” diye anlattı.

Jenner, sözlerine “Ve bu da bir bakıma oradan, ailenin o tarafından geçiyor. Onları mutlaka görüyorum, bunu yapıyoruz, şunu yapıyoruz. Brandon, Brody ve oğlum Burt ve kızım Casey ile Jenner tarafına çok daha yakınım” dedi.

“BU BİRAZ ÜZÜCÜ”

“Ama Kris, artık onunla gerçekten bir temasım yok” diyen Jenner, “Bu biraz üzücü, çünkü çok şey yaşadık. Orada çok şey var, anlıyor musun?” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Kris Jenner, Nisan 2022’de ABC News’in programında Caitlyn Jenner için “İyiyiz. Biz arkadaşız. Onu bir aile etkinliğindeyken görüyorum. Büyük ölçüde çözüldü” demişti.

Jenner çifti, 1991 ile 2015 yılları arasında evli kaldı ve bu evlilikten şimdi ikisi de dünya çapında şöhret sahibi olan 26 yaşındaki kızları Kendall ve 24 yaşındaki Kylie oldu.

Çift, ayrılıklarını Ekim 2013’te duyurdu ve ayrılmalarından iki yıl sonra eski sporcu Caitlyn Jenner’ın cinsiyet değiştirme süreci başladı.

YORUM YAP