reklam

Balotelli’den Ibrahimovic’e: Kendini Tanrı sanan garip bir karakter

Yuaktel Adana Demirspor’un yıldızı Mario Balotelli, Zlatan Ibrahimovic’in sözlerine karşılık verdi. İtalyan oyuncu, “Ibrahimovic kendini tanrı zannediyor” dedi. Trendyol Süper Lig ekibi Adana Demirspor’da forma giyen Mario Balotelli’den Zlatan …

Yayınlanma Tarihi : Google News
Balotelli’den Ibrahimovic’e: Kendini Tanrı sanan garip bir karakter

Yuaktel Adana Demirspor’un yıldızı Mario Balotelli, Zlatan Ibrahimovic’in sözlerine karşılık verdi. İtalyan oyuncu, “Ibrahimovic kendini tanrı zannediyor” dedi.

Trendyol Süper Lig ekibi Adana Demirspor’da forma giyen Mario Balotelli’den Zlatan Ibrahimovic’e yanıt geldi.

Twitch platformu üzerinde TV Play’e konuşan İtalyan yıldız, Ibrahimovic’in kendisi hakkında ‘Balotelli’nin fırsatları kaçırması utanç verici’ sözlerine karşı açıklamalarda bulundu.

İşte Balotelli’nin Ibrahimovic sözlerinden öne çıkanlar:

“Altın top bile kazanabilirdim”

“Bana dünyanın en iyilerinden biri olma şansını kaçırdığımı söyleyebilir, bu doğru. Bizim yeteneğimize sahip çok az kişi var. Ona göre çok daha fazlasını yapmalıydım ve haklı da. Altın Top bile kazanabilirdim”

“Ibrahımovıc gidince Şampiyonlar Ligi kazandık”

“Ibrahimovic’in gidişi Inter’in Şampiyonlar Ligi’ni kazanmasını sağladı. Eğer Inter’de kalsaydı üç oyuncu gelemeyecekti: Çok iyi anlaştığım Sneijder; o yıl Kral olan Milito, ki dokunduğu her şey altına dönüşüyordu, bence onun Ballon d’Or yılı oldu; ve Eto’o. Ibrahimovic Şampiyonlar Ligi’ni kazanmak için Inter’den Barcelona’ya gitti: o yarı finalde bize elendi, biz ise Şampiyonlar Ligi kazandık.”

“Kendini tanrı sanan garip biri”

“Bana sebepsiz yere böyle saldırması çok garip. Leao’nun dahice hareketleri olduğu konusunda tamamen aynı fikirdeyim ama tribünlere oynamaktan bahsederken neyi kastettiğini tam olarak anlayamadım. Bunu söyleme şekli beni rahatsız etti. Herkesin kendi fikirleri olabilir: Ronaldo’nun Maradona’dan daha iyi olduğunu düşünebilirim, oyuncuları karşılaştırabilirsiniz ama onun yaptığı gibi değil. Sahada bana yaptığı yardımlar için ona her zaman teşekkür ettim ama bu biraz aptalca bir açıklama. Şimdi de kendini Tanrı sanan garip bir karakter oldu.”

 

YORUM YAP