reklam
reklamreklam

2024 yılında burçların aşk hayatı nasıl olacak

Burçlara Göre 2024’te Aşk Hayatını Şekillendirmesi Öngörülen İpuçları

Yayınlanma Tarihi : Google News
2024 yılında burçların aşk hayatı nasıl olacak

Koç

19 Şubat 2024 tarihi itibarıyla Chiron Yıldızı’nın Kuzey Ay Düğümü ile uyumlanması bekleniyor. Her ikisinin de Güneş burcuna geçiş yapmasıyla birlikte koçlar geçmişi arkada bırakma dönemi başlıyor. Aşkı tümüyle kabul etmek ve kalp kırıklıklarını onarmak için mükemmel bir zaman.

Boğa

Uranüs ile Jüpiter 21 Nisan 2024’te boğa burcunda kavuşacaklar. Bu da boğaya daha çok bağımsızlık sunan ve ruhsal bağlantıya destek sağlayacak bir fırsata kapı aralayacak. Boğalar ilişkilerinde partnerlerine birey olarak büyüme alanı açacaklar.

İkizler

Venüs ve Jüpiter hem 26 Mayıs hem de 4 Haziran 2024 tarihlerinde ikizler burcunda birleşiyor. Bu olayın ikizlere romantik bir neşe hissi vermesi bekleniyor. 19 Ağustos ile 24 Aralık 2024 tarihlerindeyse Satürn Jüpiter’le açı yapacak. Bu da ikizlerin mevcut ilişkisinde güvensizlik ve belirsizlik hissine kapılmasına sebep olabilir. 26 Kasım’dan 15 Aralık’a dek süren dönemde ikizlerin duygularını ele alması ve hayatındaki kişiden beklentilerini netleştirmesi önem arz ediyor.

Yengeç

25 Mart 2024 tarihindeki ay tutulmaları yengeçlerin özel hayatıyla kariyerini dengelemesini zorlayacağa benziyor. 2 Eylül’den 19 Kasım’a dek Plüton’un Oğlak’a dönüş yapması yengeçlerin planlı hareket etmelerini ve denge için çaba göstermelerini işaret ediyor.

Aslan

15 Ağustos 2024 tarihinde Merkür’ün geri hareket ettiği ve 6 Aralık’ta Mars’ın geri hareket ettiği günlerde her ikisi de Aslan burçlarını etkileyecek. Aslanlar bağlantı kurmak istediğinde, bu zamanlarda ortaklarından yeterince ilgi görmediği için biraz üzülebilirler. Bu süreçte ortaklıklar dışında diğer insanlarla zaman geçirmeye de açık olmaları önem taşıyor.

Başak

2024 senesi başakların aşk hususunda şanslı olduğu bir sene gibi görünüyor. Öyle ki başaklar istedikleri an aşkı kucaklayabilecekler. İstenen türden bir ilişki için başakların içgüdülerine güvenmeleri tavsiye ediliyor. 18 Eylül’de gerçekleşecek olan ay tutulması taze başlangıç için kapı aralayabilir.

Terazi

Romantik enerjilerle yıla giriş yapan terazi, 8 Nisan ve 2 Ekim’de yaşanacak ay tutulmalarında eski kalp sızılarını bırakma hususunda karar alabilir. 4 Haziran’dan itibaren teraziler ilişkilerini devam ettirmeyi ya da ilişkiyi derinleştirmeyi seçebilirler.

Akrep

Kış aylarında dalgalı bir aşk hayatı akrepleri bekliyor olabilir. 21 Nisan 2024 tarihinden itibaren bu dalgalanmalar durulabilir. 18 Eylül 2024 tarihinde yaşanacak olan ay tutulmasıyla beraber akrepler duygularını ifade etme hususunda çekingen yaklaşım sergiledikleri kişilere kendilerini ifade edebilme fırsatı yakalayabilirler.

Yay

8 Nisan’da gerçekleşecek olan Koç Güneş tutulması yayların içindeki kıvılcımın ateşlenmesine sebep olabilir. Böylece yaylar sevdikleri kişiyle birleşme arzusu hissedebilirler. 26 Mayıs’ta ise çok daha güçlü hislerin yayları beklediği öngörülüyor.

Oğlak

Uranüs ve Jüpiter’in 21 Nisan 2024 tarihinde boğa burcunda birleşmesi oğlaklara ilişkilerinde beklenmedik biçimlendirme fırsatları sunabilir. Oğlaklar hoşlandıkları kişiden davet alabilir, bu daveti kabul edebilirler. Ya da mevcut partnerle eğlenceli aktiviteler yapmak da bu değişikliğe örnek gösterilebilir. Senenin ilerlemesiyle beraber oğlakların duyguları da derinlik kazanacak.

Kova

Mars ve Venüs kova güneşiyle 22 Şubat’ta birleşecek. Bu da kovaların aşka daha da bağlanmasını sağlayacak. 26 Mayıs’ta bağlanma isteği iyice yoğunlaşabilir. 4 Haziran, kovaların yepyeni bir ilişkiye yelken açmaları için değerlendirilmesi önerilen bir tarih.

Balık

Neptün ve Satürn balık güneşiyle 2024 senesi boyunca uyum içinde olacak. Bu sene balıklar özel bir bağlantı arzusu yakalayabilir. Bu arzuların büyüsüne kapılıp gerçekleri göz ardı etmemek çok önemli. Mevcut ilişkilerine farkındalıkla yaklaşması beklenen balıklar ilişkilerini tam olarak 22 Mart 2024 tarihinde tanımlayacaklar. 3 Nisan’da aşk dolacak olan balıklar 18 Eylül’de bu duyguları daha derinden hissedebilirler.

 

DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ…

YORUM YAP